Psycholog online

Pomoc psychologiczną on-line stworzyliśmy, aby ułatwić Państwu konsultację w przypadku, gdy nie mają Państwo możliwości spotkania się z psychologiem lub psychoterapeutą osobiście lub wolą Państwo pozostać anonimowi. Oferujemy Państwu pomoc poprzez wiadomość mailową, także rozmowę przez Skype lub telefon.

Pomoc drogą mailową

Jeśli zdecydowali się Państwo na tę formę pomocy, należy uzupełnić i wysłać poniższy formularz. Prosimy również o wykonanie przelewu na podany niżej numer konta, według podanego cennika. W celu identyfikacji Państwa przelewu prosimy o wpisanie w tytule przelewu swojego adresu mailowego, co przyśpieszy odpowiedź na wysłaną wiadomość. W ciągu 3 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty, otrzymają Państwo odpowiedź zawierającą analizę psychologiczną opisanego przez Państwa problemu wraz z możliwymi opcjami rozwiązania go. W przypadku, gdy jednorazowa konsultacja okaże się niewystarczająca, mogą Państwo wysłać kolejną wiadomość, prosimy również o dokonanie opłaty.

Rozmowa z psychologiem przez Skype

Jeśli są Państwo zainteresowani tą formą rozmowy z psychologiem, prosimy o skontaktowanie się z rejestracją w celu umówienie spotkania pod numerem 535 989 536. Mogą Państwo również zostawić wiadomość mailową, prosimy również o wykonanie wpłaty na podany niżej numer konta, według podanego cennika oraz o wpisanie w tytule przelewu „Skype” z Państwa imieniem i pierwszą literą nazwiska, np. „Skype AnnaK”. W celu umówienia rozmowy z psychologiem skontaktujemy się z Państwem po zaksięgowaniu wpłaty. Konsultacja trwa 50 minut.

Rozmowa z psychologiem przez telefon

Jeśli chcą Państwo odbyć rozmowę telefoniczną z psychologiem, prosimy o skontaktowanie się z rejestracją w celu umówienia terminu, pod numerem 535 989 536 lub o wysłanie maila. Prosimy również o wykonanie przelewu na podany niżej numer konta, według podanego cennika oraz o wpisanie w tytule przelewu „Telefon” z Państwa imieniem i pierwszą literą nazwiska, np. „Telefon AnnaK”. W celu umówienia rozmowy z psychologiem skontaktujemy się z Państwem po zaksięgowaniu wpłaty. Rozmowa z psychologiem trwa 50 minut.