Specjaliści - Psychiatra

Informacje
Rejestracja online
Joanna Duszyńska
specjalista psychiatra
Joanna Duszyńska
specjalista psychiatra
Rejestracja online

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Tytuł specjalisty psychiatry uzyskała w 2007 roku.
Absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej prowadzonej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne - 4-letniego szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
W swojej pracy do każdej osoby podchodzi indywidualnie: słucha, rozmawia, wyjaśnia. Niezmiernie ważne jest dla niej nawiązanie dobrego i pełnego zaufania kontaktu z pacjentem. Zawsze stara się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie dla danej osoby.
Nieustannie rozwija się doskonali poprzez udział w szkleniach branżowych. Zdobyte doświadczenie i bogata wiedza z zakresu psychiatrii pozwala jej stosować leczenie farmakologiczne zgodnie z aktualną wiedzą w tej dziedzinie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała poprzez pracę w poradniach zdrowia psychicznego, Szpitalu Psychiatrycznym we Wrocławiu na oddziałach: stacjonarnym, dziennym, leczenia nerwic, odwykowym, Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu im. J. Korczaka we Wrocławiu oraz własnej praktyce.
Specjalizuje się leczeniem osób dorosłych w zakresie: depresji, nerwic, zaburzeń pamięci, zaburzeń psychicznych wieku podeszłego, zaburzeń snu, psychoz, lęku, uzależnień, oraz innych chorób i zaburzeń psychicznych.