Facebook Google+
Mapa strony Rejestracja online

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

psycholog, psychoterapeuta

ul. Legnicka 55a/7
ul. Legnicka 55/5
54-203 Wrocław
tel. 535 989 536
Gabinet Psychologiczny Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna

Witamy na stronie Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej

Naszym celem jest niesienie pomocy psychologicznej, psychiatrycznej i seksuologicznej. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody psychoterapeutyczne, które łączymy z wiedzą oraz doświadczeniem medycznym pracującej w Poradni kadry lekarskiej i psychologicznej. Oferujemy Państwu psychoterapię, konsultacje, porady, pomoc on-line, wizyty domowe.

Swoja pomoc oferują:


Zajmujemy się leczeniem nerwic, depresji, psychoz, zaburzeń seksualnych, zaburzeń jedzenia, zaburzeń osobowości, uzależnień oraz różnorakich trudności w życiu osobistym i psychicznym. Pomagamy dorosłym, dzieciom i młodzieży. Prowadzimy również terapię dla małżeństw i par.
Możecie Państwo samodzielnie zarejestrować się do specjalisty, wybierając dogodny dla siebie dzień i godzinę spotkania. W tym celu zachęcamy do skorzystania z zakładki „rejestracja on-line”. Możecie Państwo również skontaktować się z nami telefonicznie. Rejestracja jest czynna codziennie 8-20.
Jeśli chcielibyście Państwo zadać pytanie bezpośrednio jednemu z naszych specjalistów, można to zrobić drogą mailową. Przy nazwisku specjalistów znajdziecie Państwo adresy e-mail poszczególnych członków naszego zespołu.

Głęboko wierzę, że personel Poradni przyczyni się do poprawy Państwa samopoczucia i zdrowia a tym samym do większej satysfakcji i radości z codziennego życia.
Magdalena Senderowska
 

Aktualności

Osoby zainteresowane uzyskaniem pracy lub odbyciem stażu / wolontariatu w Poradni prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w zakładce PRACA w dolnym menu.

1 lipca 2013

Z przyczyn technicznych w terminie 4-18 lipca nie będzie czynna rejestracja on-line oraz pomoc on-line. Za utrudnienia przepraszamy oraz zapraszmy do korzystania z rejestracji telefonicznej.

29.03.2013

Radosnych i słonecznych Świąt Wielkanocnych, pogody ducha i wewnętrznej równowagi swoim Pacjentom, Współpracownikom i Gościom życzy Kadra Poradni.                                                                      

30 sierpnia 2012

Od września mamy zaszczyt gościć Państwa w naszej drugiej, nowo otwartej placówki przy ul. Legnickiej 55/5.

13 kwietnia 2012

Zapraszamy do zapoznana się z możliwością REJESTRACJI ON-LINE. Dzieki tej opcji, samodzielnie możecie Państwo ustalić termin spotkania z wybranym przez siebie specjalistą.

5 kwietnia 2012

Życzymy Państwu wiosny w sercu, usmiechu na twarzy, niegasnącej nadziei oraz pogodnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych.                                                                                                                                                             

22 grudnia 2011

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu chwil pełnych dobrych wzruszeń, wewnętrznego spokoju oraz życzliwości dla siebie i innych.
Niech Nowy Rok obfituje w radość i spełnienie.

24 listopada 2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych usług on-line oraz odwiedzenia nas na Facebooku.