Facebook Google+
Mapa strony Rejestracja online

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

psycholog, psychoterapeuta

ul. Legnicka 55a/7
ul. Legnicka 55/5
54-203 Wrocław
tel. 535 989 536
Gabinet Psychologiczny Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna

Witamy na stronie Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej

Naszym celem jest niesienie pomocy psychologicznej, psychiatrycznej i seksuologicznej. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody psychoterapeutyczne, które łączymy z wiedzą oraz doświadczeniem medycznym pracującej w Poradni kadry lekarskiej i psychologicznej. Oferujemy Państwu psychoterapię, konsultacje, porady, pomoc on-line, wizyty domowe.

Zajmujemy się leczeniem nerwic, depresji, psychoz, zaburzeń seksualnych, zaburzeń jedzenia, zaburzeń osobowości, uzależnień oraz różnorakich trudności w życiu osobistym i psychicznym. Pomagamy dorosłym, dzieciom i młodzieży. Prowadzimy również terapię dla małżeństw i par.
Możecie Państwo samodzielnie zarejestrować się do specjalisty, wybierając dogodny dla siebie dzień i godzinę spotkania. W tym celu zachęcamy do skorzystania z zakładki „rejestracja on-line”. Możecie Państwo również skontaktować się z nami telefonicznie. Rejestracja jest czynna codziennie 8-20.
Jeśli chcielibyście Państwo zadać pytanie bezpośrednio jednemu z naszych specjalistów, można to zrobić drogą mailową. Przy nazwisku specjalistów znajdziecie Państwo adresy e-mail poszczególnych członków naszego zespołu.

Głęboko wierzę, że personel Poradni przyczyni się do poprawy Państwa samopoczucia i zdrowia a tym samym do większej satysfakcji i radości z codziennego życia.
Magdalena Senderowska

Aktualności

czerwiec 2016

REKRUTUJEMY !!!    *** Poszukujemy psychologa / psychoterapety ***
Osoby zainteresowane uzyskaniem pracy w Poradni prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w zakładce PRACA w dolnym menu. Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres: psycholog@psycholog-ms.pl.