Facebook Google+
Mapa strony Rejestracja online

Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska

psycholog, psychoterapeuta

ul. Legnicka 55a/7
ul. Legnicka 55/5
54-203 Wrocław
tel. 535 989 536
Gabinet Psychologiczny Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna

Witamy na stronie Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej

Naszym celem jest niesienie pomocy psychologicznej, psychiatrycznej i seksuologicznej. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody psychoterapeutyczne, które łączymy z wiedzą oraz doświadczeniem medycznym pracującej w Poradni kadry lekarskiej i psychologicznej. Oferujemy Państwu psychoterapię, konsultacje, porady, pomoc on-line, wizyty domowe.

Zajmujemy się leczeniem nerwic, depresji, psychoz, zaburzeń seksualnych, zaburzeń jedzenia, zaburzeń osobowości, uzależnień oraz różnorakich trudności w życiu osobistym i psychicznym. Pomagamy dorosłym, dzieciom i młodzieży. Prowadzimy również terapię dla małżeństw i par.
Możecie Państwo samodzielnie zarejestrować się do specjalisty, wybierając dogodny dla siebie dzień i godzinę spotkania. W tym celu zachęcamy do skorzystania z zakładki „rejestracja on-line”. Możecie Państwo również skontaktować się z nami telefonicznie. Rejestracja jest czynna codziennie 8-20.
Jeśli chcielibyście Państwo zadać pytanie bezpośrednio jednemu z naszych specjalistów, można to zrobić drogą mailową. Przy nazwisku specjalistów znajdziecie Państwo adresy e-mail poszczególnych członków naszego zespołu.

Głęboko wierzę, że personel Poradni przyczyni się do poprawy Państwa samopoczucia i zdrowia a tym samym do większej satysfakcji i radości z codziennego życia.
Magdalena Senderowska

Aktualności

wrzesień 2016

Mam ogromna przyjemnośc zaprosić Państwa do naszej nowootwartej placówki przy ul. Szybowcowej 50/28, stworzonej specjalnie z myślą o naszych najmłodszych pacjentach. Pracują tam najlepsi specjaliści z zakresu pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży. Pomagamy również całym rodzinom i parom.

Tworząc to miejsce moim priorytetem było, by rodzice, a przede wszystkim dzieci czuły sie u nas dobrze, by lubiły i chciały do nas przychodzić oraz by ich stres związany z wizytą u psychologa był jak najmniejszy. 

Zapraszamy serdecznie rodziców, którzy martwią się i niepokoją o swoje pociechy, zapraszamy młodzież, całe rodziny oraz pary, które potrzebują pomocy na jakimś etapie bycia razem.

Czekamy na Państwa przy ul. Szybowcewej 50/28.

 

czerwiec 2016

REKRUTUJEMY !!!    *** Poszukujemy psychologa / psychoterapety ***
Osoby zainteresowane uzyskaniem pracy w Poradni prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi w zakładce PRACA w dolnym menu. Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres: psycholog@psycholog-ms.pl.